Trail Masters žygis Vilnius 700

Trail Masters Vilniuje: pėsčiomis per 700 metų

Tikriausiai gyveni Marse, jei dar negirdėjai, kad Vilniui šiemet sukanka 700! Išties, jubiliejus neeilinis, tad minėti jį nuobodžiai būtų nepagarbu. Šokome galingame koncerte, lankėme parodas, o dabar atėjo metas nerti į magišką istorijos labirintą Pasaulinei turizmo dienai skirtame žygyje!


Jo pradžia – prie Baltojo tilto, kur susirinksime saulei jau nusileidus (juk taip pridera švenčiant gimtadienį!). Sekdamas skaičiaus „700“ kontūrais, kaip žvakutes nuo gimtadienio torto rinksi jau legendiniais tapusius ir pirmą kartą regimus objektus.


Ne tik 12 kilometrų, bet ir gimtadienio užkandžiais, gėrimais bei pramogomis pasirūpinsime mes, tad tau teliks ateiti ir mėgautis naktiniu žygiu jau rugsėjo 23 d.

MARŠRUTAI

12 km

Nemokamai
  • Startavimo laikas nuo 20:00 iki 21:00, finišuoti iki 00:00
  • El. maršruto žemėlapis „TrekTours" programėlėje
  • 2 poilsio stotelės
  • Geriamas vanduo
  • Arbata starto zonoje su savo daugkartiniu puodeliu
  • Užkandžiai pirmiesiems 2 000 dalyvių
  • Biotualetai starto zonoje
  • Daiktų saugykla
  • Medalis pirmiesiems 2 000 dalyvių, sėkmingai įveikus žygį
  • Tinkamas su vežimėliu

Šis maršrutas – puikus pasirinkimas tiems, kurie su Panevėžiu dar gerai nesusipažinę. Apžiūrėjęs pagrindines miesto įžymybes: senvagę, Nevėžio pakrantes bei miesto parkus, turėsi laiko ir jėgų kitoms pramogoms. Su visa šeima ar draugų ratu užsuk į Panevėžio muziejus, galerijas, o jei liks energijos, garsiajame Juozo Miltinio dramos teatre nepraleisk spektaklio.

Jei 8 km pasimatymo maža, siūlome dvigubai daugiau laiko ir kilometrų Panevėžyje. Sekdami Nevėžio upės vingiais, pereisi ne vieną vaizdingą tiltą, parką, miesto vizitine kortele laikomą senvagę bei Skaistakalnio dvaro sodybą. Pastaroji Panevėžiui itin reikšminga, nes nuo čia kūrėsi modernus miestas.

Jei vanduo ir kilometrai tavęs negąsdina, rinkis ilgiausią maršrutą. Jis įrodys, kad Aukštaitijos sostinė ne veltui vadinama upių karaliene. Nevėžis ir kiti maži upeliukai visą miestą raizgyte apraizgę, tad kelyje be architektūros bei istorijos perliukų, nuolat lydės vanduo. O tarp jo, kaip netikėti svečiai, įsiterpę žygeivių lauks vienas už kitą jaukesni miesto parkai.

INFORMACIJA

Startavimas

Atvykus į registraciją nuskenuosime jūsų bilietą (spausdinti nebūtina – pakaks mobilaus telefono) ir pateiksime kitą žygiui svarbią informaciją. Startuoti galite iškart po registracijos. 

Žygiavimas

 Maršrute bus įrengti poilsio ir pagalbos punktai. Juose bus galima pasipildyti vandens atsargas, prireikus gauti būtinąją medicininę pagalbą.

Maršrutų kilometražai gali būti su paklaida dėl GPS imtuvų ir išmaniųjų prietaisų sekimo skirtumų.

Daugkartinis puodelis

Norėdami pasivaišinti „Skanovė” teikiama arbata starto zonoje turėkite savo daugkartinį puodelį. Vandeniui pasipildyti turėkite savo daugkartines gertuves.

Finišavimas

Visi maršrutai yra radialiniai, vadinasi startuosite ir finišuosite ten pat. Pirmieji 2000 žygeivių, sėkmingai finišavę bus apdovanojami medaliais.

Užsiregistravę, žygeiviai patvirtina, kad yra susipažinę ir sutinka su žygių nuostatais.

ATVYKIMAS

STARTO VIETA:

Baltojo tilto pieva (Upės g. 6)

GPS: 54.693664, 25.272471

PARKAVIMAS

Vilniaus miesto teritorijoje įrengtose parkavimo vietose.

STARTAVIMO LAIKAS – FINIŠAVIMAS:

12 KM: startas nuo 20:00 iki 21:00, finišuoti iki 00:00

ORGANIZATORIAI
PARTNERIAI